Alibey Silahsız Güvenlik

Alibey Silahsız Güvenlik Son yılların en gözde iş alanlarından olan Özel Güvenlik Görevlisi, sertifika usulüyle iş başvurusu yapmayı gerektirir. Bu sertifikayı alabilmek için ise öncelikle yazılı sınav yapılması ve bu sınavda başarı sağlanması şarttır.

Firmamız Ankara Alibey ilçesinde Özel Güvenlik Görevlisi olmak isteyenler için kurslara ve sınavlara katılım hizmeti Alibey. Ankara / Alibey silahsız güvenlik görevlisi kimlik kartı almak isteyen herkes firmamızda düzenlenen bu kurslara katılım sağlayabiliyor.

Ankara'da 3 ayda bir düzenlenen Özel Güvenlik Görevlisi sınavlarına katılmak ve güvenlik görevlisi kimlik kartı edinmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Silahsız Güvenlik Kartı Nasıl Alınır? Güvenlik görevlisi olmak ve konu hakkındaki prosedürleri edinmek için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Silahlı ya da silahsız özel güvenlik görevlisi olma şart ve kurallarını firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz. Güvenlik görevlisi sınav tarihleri, kurs açılış tarihleri, güvenlik görevlisi sınav sonuçları ve tüm konuları firmamızdan öğrenebilirsiniz. Güvenlik görevlisi kimlik kartı yenileme işlemleri, sınav harç ücreti, kimlik kartı ücreti ve tüm detaylar hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Alibey Güvenlik Görevlisi Kursu Özel güvenlik görevlisi sınavına girmeden önce sizler için düzenlemiş olduğumuz kurslara katılarak, sınava dair tüm detayları edinebilirsiniz. Güvenlik görevlisi kurslarına katılım sağlamak ve makul fiyat çerçevesinde hizmet almak için firmamızla irtibat kurunuz. Kursumuza katılarak silahlı ve silahsız özel güvenlik görevlisi sınavlarına katılabilir, sınavlarda başarı sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz: